A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Leonard Mrishaj

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Vendlindja:
  • Tropoje 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 24 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Peshqit ♓
BIOGRAFIA: Leonard Mrishaj është një shkrimtar. Leonard Mrishaj eshte nje nder aktivistet me te spikatur ne Partine Demokratike te Shqiperise....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtareArtistë Të Ngjashëm:

Samed Hoxhaj

Romario Xhaferri

Klevis Maliqi

Besart Ramiz Tafaj

Serael

Shkelqim Zeka

Ardit Mehmetaj

Endrit Mehmeti

Leonard Shala

Gentinikqi


Tags: Leonard Mrishaj

Krijo Një Kartolinë