A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ledi Vokshi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  32
  • Vendlindja:
  • Durres 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Sh.B.A. 
  • Mosha:
  • 35 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Ledi Vokshi është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Ledi Vokshi u largua drejt New Yorkut ne moshen 11 vjeçare nga qyteti i Durrësit. Bashkejeton me ish-futbollisti i Teutës, Tiku Sulo, i cili e mbështet shumë në punën që bën si këngatëre. Jane njohur ne plazhin e Durresit dhe me pas nuk jane ndare me. Ajo thote "Jam me fat, pasi është shumë e rëndësishme për një artist që partneri ta kuptojë, përndryshe të duhet të zgjedhësh mes tyre." Ajo thote se ka kembengulur tek babai i saj, i cili eshte pik...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Twitter

Instagrami

Zyrtar

Profili

Snapchat

Faqja

Zyrtare

Kanali

Youtube

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Lili Gjidodaj

Zhaku

Elia Zaharia

Erga Halilaj

Marjeta Billo

Kamela Islamaj

Sabina Dana

Eltina Minarolli

Adelajda Xhamani

Jonida Maliqi


Tags: Ledi Vokshi, Ledi

Ledi Vokshi në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë