A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Laxarela

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.9 / Votuan:  16
BIOGRAFIA: Laxarela është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Në vitin 2003, Lazarela publikon albumin "Ika Dhe S'te Pashe". Në Mars 2014, Lazarela merr pjesë në Kenga Ime 2014 me këngën "Te Dija Te Vogel". Në Mars 2014, Lazarela merr pjesë në Kenga Ime 2014 me këngën "Kitara Ime E Harruar"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Merushe Xhihani

Teuta Dyrmishi

Tefta Kondo

Griselda Pepa

Donika Pecollari

Luljeta Konomi Haxhi

Elejda Dosi

Llambrini Nano

Blerta Agolli

Jolanda Kojlovic


Tags: Laxarela, Lazarela

Krijo Një Kartolinë