A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Lauresha Ramadani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  20
  • Vendlindja:
  •  
BIOGRAFIA: Lauresha Ramadani është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Ajo eshte me prejardhje nga Kercova, e cila ka patur prirje dhe pasion per muziken qe ne femijeri. Ne moshen 7 vjecare ajo meson fyellin dhe qe atehere me inkurajim te mesueses se saj, pasioni i saj per muziken merr hov dhe eshte prezent edhe sot. Lauresha ka jetuar pjesen me te madhe te jetes ne Kercove ku edhe filloj veprimtarite e saj te para si kengetare. Ajo ne moshen 9 vjecare merr pjese ne Festivalin "Pellumbat e Arte" ne Kercove dhe ne va...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Kanali

Youtube

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Fortesa Hoti

Diana Shillova

Annella

Gjulia

Laura Radi

Dafina Buzhala

Donjeta Krasniqi

Liridona Sinani (Dona)

Njomza Kallaba

Emmy


Tags: Lauresha Ramadani

Lauresha Ramadani në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë