A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Laura Nezha

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  71
  • Vendlindja:
  • Tiranë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 28 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Virgjeresha ♍
BIOGRAFIA: Laura Nezha është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Laura Nezha eshte nje nder kengetaret me te mira shqiptare dhe studion ne Universitetin e Arteve, dega Regji Teatri. Lidhja e saj me muziken eshte shume e hershme. Ka filluar te interpretoje ne skene qe ne moshen 5 vjec ne evente per femije me kenge, recitime dhe duke luajtur ne piano. Qe ne kete moshe ajo qe familjareve te saj i bente pershtypje ishte se ajo fiksohej pas aktoreve neper filma dhe gjate gjithe kohes i imitonte, shenje kjo qe perca...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Pjesëmarrëse në

Gjeniu I Vogel

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Marjeta Billo

Adalena Seferi

Erga Halilaj

Linda Sadiku

Kamela Islamaj

Orjola Xhemollari

Rezarta Shkurta

Barbana

Olta Boka

Zaimina Vasjari


Tags: Laura Nezha

Laura Nezha në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë