A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Lani (Street Thugs)

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
  • Vendlindja:
  • Kelcyre 
  • Mosha:
  • 25 Vjeç
BIOGRAFIA: Lani (Street Thugs) është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Emri i tij eshte Lani dhe eshte nje prej rrepistave me te ri ne Shqiperi. Ai eshte pjestar i nje prej Grupeve te Mirenjohur ne Shqiperi me emrin Street Thugs ose sic perkthehet ne shqip Banditet e Rruges. Lani ka filluar te merret me muzike qe ne moshe te re perafersisht 14 vjec. Fillimi i kesaj rruge ka qen Duke Shkruajtur Tekste dhe me von ne Dhjetor te 2011 ka rregjistruar kengen e tij te pare bashkpunim me nje pjastar tjeter te grupit Lil G, ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Teson

Leuname

Leon

Jointinjo

Tidra

Paniku

Doza

Addi

Ibra-G

Marin TnT


Tags: Lani

Krijo Një Kartolinë