A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Landi Roko, Altini & Ilir Tironsi - Vec Pare A Ke


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

05/03/2018

2018-03-05T16:47:13

Më Shumë Nga

Ilir Tironsi

Muzika:

Emrah Xhixho

Muzika:

Festim Gici

Teksti:

Olsi CelmetaKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Vec Pare A Ke" kënduar nga Landi Roko, Altini & Ilir Tironsi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Landi Roko, Altini & Ilir Tironsi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...