A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Landi Roko, Murat Nazifi & Ilir Tironsi - Jemi Nje Shpirt


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

13/04/2017

2017-04-13T17:37:43

Më Shumë Nga

Murat Nazifi

Më Shumë Nga

Ilir Tironsi

Muzika:

Festim Gici

Teksti:

Sebastiana BrecaniKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Jemi Nje Shpirt" kënduar nga Landi Roko, Murat Nazifi & Ilir Tironsi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Landi Roko, Murat Nazifi & Ilir Tironsi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...