A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Landi Roko & Ilir Tironsi - Qerami Jeta


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

25/01/2017

2017-01-25T13:59:17

Më Shumë Nga

Ilir Tironsi

Muzika:

Festim GiciKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Qerami Jeta" kënduar nga Landi Roko & Ilir Tironsi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Landi Roko & Ilir Tironsi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...