A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Labinot Tahiri (Labi)

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  247
  • Vendlindja:
  • Prishtinë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 39 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Shigjetari ♐
BIOGRAFIA: Labinot Tahiri (Labi) është një këngëtar shumë i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Labinot Islam Tahiri i njohur shkurt si LABI kendon në të gjitha zhanret muzikore. Ka një zë që dallon nga të tjerët dhe është i mirëpritur kudo. Ka të mbaruar shkollën e mesme, në pamundësi që të vazhdoië tutje, duke patur parasysh kushtet e shkollimit gjatë okupimit të Kosovës s'kishte shkolla, po shtëpi shkolla. Lidhur me muzikën Labi filloi të këndojë që në moshën e re duke i përcjelur hapat e babit të tij. Labi këndonte në koncerte që oraniz...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Vëllai i

Anduena Tahirit

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare

Jam Keq (2018)

Edhe Nje Puthje (2016)

Le Te Kallet Kjo Dynja (2013)

Live 2012 (2012)

Fotografia (2012)

Ti Ke Mbet Ne Zemren Time (2011)

Padrejtesi Ne Dashuri (2010)

Lamtumire Lamtumire (2009)

Era Tradheti (2008)

Çikat Si Ti Kanë Nafakë (2007)


» Dërgo Një Këngë »

Faleminderit Për Ditët E Mira
Mesazh Ne Telefon
Qikat Si Ti Kan Nafak
Dashurin E Pare
Era Tradhti
Me Ndjenja Mos Luaj
S'te Mbaj Inat
Si Gjethet Ne Pranvere
Krejt Ti Fala
Sa Pa Fat Qëllova


Përkthime (2)


Artistë Të Ngjashëm:

BimBimma

Blero

Genc Prelvukaj

2po2

Getoar Selimi

Action Bronson

Gazmend Rama (Gazi)

Meda

Unikkatil

Olen Cesari


Tags: Labi, Labinot Tahiri

Labinot Tahiri (Labi) në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë