A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
L-Patriot

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7
  • Vendlindja:
  •  
BIOGRAFIA: L-Patriot është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Lekë Nikolla, i cili ndryshe quhet edhe si “L-Patriot”, është bërë mjaft i kërkuar sidomos nga bashkatdhetarët tanë në Zvicër dhe gjithë diasporën. Ben rap bashk me vellain e tij 3pi-G. Reperi gjakovar, i cili jeton në Bazel të Zvicrës, ishte i ftuar edhe nga “Unikkatil” të këndojë në koncertin e tij, të cilin e mbajti në Fribourg. Ka kenduar me disa kengetare te njohur si Kobra, Master max etj. L-Patriot eshte ne grupin TBA. Në vitin 2010, L-...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare

Qëllimin E Arrita (2010)


» Dërgo Një Këngë »

Votat E Humbura
Fuck Illuminati
Hard


Artistë Të Ngjashëm:

Rascom

Wirusi

D-Komit

Sacrifice

Miril

Mr.Trimi

Ogi

Caspo

Master-L

Monny


Tags: L_patriot, L-Patriot, L Patriot

Krijo Një Kartolinë