A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Kujtim Prodani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  13
  • Vendlindja:
  • Tiranë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
BIOGRAFIA: Kujtim Prodani është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo e lehtë. Në Nëntor 2003, Kujtim Prodani merr pjesë në Kënga Magjike 2003 me këngën "I Am From Tirana". Në Dhjetor 2003, Kujtim Prodani merr pjesë në Festivali i 42-të në RTSH me këngën "Ju Te Dashurat E Mia". Në Dhjetor 2004, Kujtim Prodani merr pjesë në Festivali i 43-të në RTSH me këngën "Ndryshe E Shikoj". Në vitin 2004, Kujtim Prodani publikon albumin "I Am From Tirana". Në Dhjetor 2005, Kujtim Prodani merr pjesë në Festivali i 44-të në RT...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

I biri i

Anita Take

I biri i

Agim Prodanit

Shto profile

zyrtare

Shpirt I Trazuar (2013)

Me Sytë Nga Dera (2010)

I Am From Tirana (2004)


» Dërgo Një Këngë »

Floket S'me Jane Zbardhur Nga Mosha
Si U Beme Keshtu Mikja Ime
Lek Lek
Shpirt I Trazuar
Gabrielle


Artistë Të Ngjashëm:

Kozma Dushi

Dashnor Diko

Françesk Radi

Qemal Kertusha

Tonin Tershana

Sherif Merdani

Leonard Bombaj

David Tukiçi

Gezim Cela

Nazmi Belica


Tags: Kujtim Prodani

Krijo Një Kartolinë