A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Kujtim Akiku

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5
  • Vendlindja:
  • Gostivar 
  • Mosha:
  • 25 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Luani ♌
BIOGRAFIA: Kujtim Akiku është një këngëtar i njohur. Kujtim Akiku ka kryer shkollën e ulet dhe të mesme të muzikës. Ai me muzikë merret qysh fëmijë, kurse ne skenë ka para katër viteve. Dalja në skenë e Kujtim Akikut ka qenë me këngën “Tradhtare ke qellu” Më datë 22 Nëntor 2012. Më pas, ka realizuar disa këngë tjera për programet e vitit të ri. Më datë 19 Nëntor 2013, Kujtim Akiku publikon videoklipin "Dridhe Sonte". Videoklipi u prodhua nga Maf Production. Më datë 3 Nëntor 2014, Kujtim Ak...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Chippi

Adhurim Deari

Florent Iseini

Aurel Amzai

Elvir Hasani

Ergin Iseni

Potera

Napoleon

Explicit

Cadox


Tags: Kujtim Akiku

Krijo Një Kartolinë