A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Kujta është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Më datë 20 Nëntor 2015, Kujta publikon videoklipin "Gabova". Më datë 3 Korrik 2016, Kujta publikon videoklipin "Stop Nuk Ke". Më datë 16 Korrik 2016, Kujta publikon videoklipin "Jam Shqiptar". Më datë 6 Gusht 2016, Kujta publikon videoklipin "Fjalët E Nënës"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Lindi Baksi

Misol Fasa

Flakron Voca

Amir Rexhepi

Bekim Tetova

Omar

Naim Smakolli (Nimi)

Novi

Mel Duraku

Arsen Mani


Tags: Kujta

Krijo Një Kartolinë