A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  21
  • Vendlindja:
  •  
BIOGRAFIA: Krriki është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. KRRIKI - Valdrin Gashani vjen nga fshati Qendres i Drenices. Eshte 19 vjeçar dhe vijon mesimet ne shkollen Teknike " Fehmi Lladrofci " Ne Drenas. Ai ka realizuar disa kenge dhe pritet qe se shpejti te promovoj edhe albumin....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Master-L

Rascom

D-Komit

Sacrifice

Miril

Mr.Trimi

Wirusi

Caspo

Ogi

Monny


Tags: Krriki, Valdrin Gashani

Krijo Një Kartolinë