A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Kristiana Veshaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
  • Mosha:
  • 14 Vjeç
BIOGRAFIA: Kristiana Veshaj është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në Shtator 2017, Kristiana Veshaj merr pjesë në JESC 2017 me këngën "Profesioni". Në Shtator 2018, Kristiana Veshaj merr pjesë në Junior Fest 2018 me këngën "Sot". Në qershor 2017, Kristiana Veshaj merr pjesë në festivalin e 55-të Mbarëkombëtar të këngës për fëmijë në Shkodër. Ne vitin 2019, Kristiana Veshaj merr pjesë në Top talent në Top Channel duke marr 5 jeshile në etapën e parë, 3 jeshile në etapën e dytë, 4 jeshile në etapën e tretë...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Edonisa Kelmendi

Pranvera Ismaili

Vivian Kokeri

Gjeraldina Gashi

Aurora Balaj

Lorena Rusinovci

Blerona Hajdini

Eda Maliqi

Kanina Pllana

Enea Jakupi


Tags: Kristiana Veshaj

Krijo Një Kartolinë