A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Kreshnik Avdiu

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.8 / Votuan:  4
BIOGRAFIA: Kreshnik Avdiu është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur. Më datë 18 Qershor 2015, Gold AG publikon videoklipin "Në Shtëpinë Tënde", në bashkëpunim me Kreshnik Avdiun. Muzika e këngës u punua nga vetë Gold AG, teksti u shkrua nga vetë Gold AG, ndërsa për orkestrimin u kujdes Florent Boshnjaku. Videoklipi u prodhua nga MProduction. Më datë 24 Maj 2019, Gold AG & Kreshnik Avdiu publikojnë videoklipin "Mirupafshim Oj Medine". Muzika e këngës u punua nga Kreshnik Avdiu, teksti u shkrua nga Gold AG, ndërs...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Shemi (Shemsi Bytyqi)

Nysret Hyseni

Nusran Fera

Chika

Xhelal Xheladini

Burim Kastrati

Kacho

Breaker G

Osman Shehu

B-King


Tags: Kreshnik Avdiu, Niki

Krijo Një Kartolinë