A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Kosbo është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 12 Prill 2019, Kosbo publikon videoklipin "Jam I Shejt"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Bess (Familia Ideale)

Dora

Ralien

Flow

Albo 06

Fida

Lil Erdi

Rron Krz

Slitta

Diti-G


Tags: Kosbo

Krijo Një Kartolinë