A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Korab Shaqiri

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  231
  • Vendlindja:
  • Prishtinë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 32 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Korab Shaqiri është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Korabi u rrit ne Skenderaj, me nje dashuri te madhe per muziken, sepse edhe babai i tij eshte nje muzikant i njohur dhe shume i dashur ne te gjitha trevat Shqiptare. Familja e tij perbeht nga Nena [Flora Shaqiri], Babai [Ilir Shaqiri] dhe tre vllezeri, Gojarti, i dyti eshte Korabi dhe Drenasi. Fëmijërinë e hershme e ka kaluar në Skënderaj, sepse prindërit e tij Flora dhe Iliri banonin atje. Babai punonte si farmacist në barnatoren e qytetit dhe d...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Profili

Snapchat

Shto profile

zyrtare

Te Kam Gjetur (2009)


» Dërgo Një Këngë »

Vere E Dashni
Shokët E Mi
A Dalim Sonte?
Flet Ky Qytet
Koha E Rinise
Ska Me Dy Luge
Ritakimi
Dashuri E Keputur
Banesa E Vogël
Jeto

Autor i këngëve

Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko Më Shumë

Përkthime (1)


Artistë Të Ngjashëm:

Neki Emra

Gëzim Gashi

Shpat Deda

Metiz

Vedat Ademi

Klejvis Saliaj

Lindon Berisha

Kelly

Vlashent Sata

Berkan


Tags: Korab Shaqiri

Krijo Një Kartolinë