A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Koli Picaku

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Jeton dhe vepron në :
  • Gjermani 
BIOGRAFIA: Koli Picaku është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Ka kohë që ai mendon të nisë muzikën pasi e ka pasion. Koli është me origjinë nga Shqipëria, por jeton në Gjermani. Më datë 10 Qershor 2019, Koli Picaku publikon videoklipin "Dashnin Ma Jep" në stilin regaton-etno. Muzika dhe orkestrimi i këngës janë punuar nga Alban Arifi, teksti nga Marjan Kola, Studio Global Records dhe video nga produksioni A.BA....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Bedri Kryeziu

Xhavit Gjikollaj

Vesel Kryeziu

Durim Domnaku

Nefail Ibrahimi

Lindi Baksi

Bedri Ademaj

Skenda

Arsim Latifi

Shaban Isenaj


Tags: Koli Picaku

Krijo Një Kartolinë