A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  5
  • Vendlindja:
  • Korce 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 27 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Demi ♉
BIOGRAFIA: KMC është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Klajdi Zenunllari - KMC ka studiuar ne shkollen e mesme "Besnik Sykja" Tirane. KMC filloi të merret me Hip-Hop prej viteve 2010. Në ate kohë ishte si tekst shkrues, mirëpo nga deshira e madhe dhe inspirimi i tij për të hyr në botën e rap-it ai vendosi që të incizoj disa kenge. Si për fillim filloi me incizim të thjesht, dhe nga suksesi që arriti me këto kenge ju shtuan disa mundësi dhe vendosi që ta merr me seriozitet këtë punë. Dashuria e madhe ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Mali G Grand Thugz

Baballesh

Lazy

Tru Pak

Ziso

Çartani

Ace

Lani (Street Thugs)

Tidra

Jointinjo


Tags: Kmc, K.M.C., K.M.C, Klajdi Zenunllari

KMC në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë