A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Klea Huta

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  178
  • Vendlindja:
  • Tiranë 
  • Mosha:
  • 26 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Klea Huta është një këngëtare dhe autore këngësh shumë e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Fillesat e Kleas kane qene pikerisht tek qendra artistike 'Sirea Film' me grupin 'Kripemjaltezat'. Duke zhvilluar shfaqje muzikore ose ndryshe 'Musical" jo vetem ne sallen e Akademise se Arteve dhe Teatrit te Operas dhe Baletit por ne mbare Shqiperine duke i dhuruar show dhe emocione shume prinderve e femijeve me elokuencen, talentin dhe sharmin qe i karakterizonte si grup.Me pas ajo u spikat si e talentuar ne fushen e muzikes dhe jo vetem. Perfo...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

E dashura e

Elgit Dodës

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Elhaida Dani

Kejsi Tola

Enca

Greta Koçi

Samanta Karavella

Ronela Hajati

Xhensila Myrtezaj

Eni Koçi

Era Istrefi

Argjentina Ramosaj


Tags: Klea Huta

Klea Huta në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë