A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Kingston

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Kingston është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 23 Shkurt 2019, Kingston publikon videoklipin "Downtown", në bashkëpunim me Pashën....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Don M1no

Lony

Last Daddy

Labb.1

Albo 06

V-Ton

Dashoni

MMG Babloki

Lavda

Art


Tags: Kingston

Krijo Një Kartolinë