A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
King Link

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
King Link është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Anëtar i labelit

Banda Butuesi

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Dr. Flow

Diks

Last Daddy

Ghost

Smart Boy

Festi

Rely

Black'1

Zhpend

Orianel


Tags: King Link, Spartak Hasandoci

Krijo Një Kartolinë