A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Kid Gashi (G4shi)

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  27
  • Vendlindja:
  • Libi 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Sh.B.A. 
  • Mosha:
  • 29 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Peshorja ♎
BIOGRAFIA: Kid Gashi (G4shi) është një këngëtar dhe autor këngësh shumë i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Emri i tij i vërtetë është Labinot Gashi, në Amerikë njihet si Larry, kurse emri i tij artistik është G4shi. Ai ka lindur në Libi, por me origjinë është shqiptar nga Kosova, gjë e cila që vërehet nga mbiemri i tij. Ai është shndërruar në një prej reperëve më të njohur në Amerikë. I njohur është edhe në vendin tonë, por vetëm nga njohësit dhe njerëzit e hip-hopit. Ky reper shumë i talentuar po vë në rrezik edhe emrat më të mëdhenj të hip-hopit bot...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Faqja

Zyrtare

Profili

Facebook

Profili

Twitter

Shto profile

zyrtare


» Dërgo Një Këngë »

That's Mine
Creep On Me
Roses
My Year
No Face No Case
Used To Be
Rose Gold
You Want It
1134
Disrespectful

Autor i këngëve

Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko Më Shumë

Përkthime (1)


Artistë Të Ngjashëm:

Big Basta

Lyric Master

Gold AG

Capital T

Stresi

Noizy

2Ton

Majk

Getinjo

D.U.D.A.


Tags: Kid Gashi, G4Shi, Gashi, Larry, Labinot Gashi

Kid Gashi (G4shi) në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë