A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Kevin Bogdo - Get Off  (Feat. Vukman)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.3 / Votuan:  3

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

31/01/2018

2018-01-31T18:00:03

Featuring

VukmanKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Get Off" kënduar nga Kevin Bogdo.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Kevin Bogdo i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin