A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Kenge Korçare

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  62
  • Vendlindja:
  •  
Kenge Korçare është një përmbledhje këngësh shumë e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore korçare.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare

Këngë Korçare


» Dërgo Një Këngë »

Rrokullisni Kadet


Përkthime (2)


Artistë Të Ngjashëm:

Këngë Shkodrane

Kenge Te Shqiperise Se Mesme

Këngë Kosovare

Kenge Popullore

Këngë Dasmash

Këngë Për Fëmijë


Tags: Kenge Korçare, Serenate, Serenata Korçare, Korça, Popullore, Kenge Korcare

Krijo Një Kartolinë