A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
  • Vendlindja:
  • Ferizaj 
  • Mosha:
  • 34 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Peshqit ♓
BIOGRAFIA: Kenan Berisha është një shkrimtar i njohur. Shkollimin fillor dhe të mesëm i kreu në vendlindje, ndërsa studimet në Universitetin e Evropës Jug-Lindore në Tetovë, në Fakultetin e Shkencave Teknologjike dhe të Komunikimit. Është mësimdhënës i lëndës së Informatikës, në Gjimnazin Gjuhësor-Shoqëror “Dr. Shaban Hashani” në Ferizaj. Ka botuar librin e parë në vitin 2005, vëllimin poetik “Një shekull” (Sh.B. 'Vatra', redaktor: Akad. Rexhep Ferri). Libri i tij i dytë është "Pesha e fjalës",...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtareArtistë Të Ngjashëm:

Imer Raçi

Arbër Berisha

Argjend Hasani

Mehmet Bislimi

Leo Gjata

Fahredin Shehu

Halil Xani

Brahim Avdyli

Isuf Luzaj

Koçi Petriti


Tags: Kenan Berisha

Krijo Një Kartolinë