A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  70
  • Vendlindja:
  • Gostivar 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Zvicër 
  • Mosha:
  • 38 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Peshqit ♓
BIOGRAFIA: Keli është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe tallava. Të gjithë e njohim me pseudonimin "Keli", por shumë pak nga ne e dinë se ai quhet Shkëlzen Beluli. Punon dhe vepron në Zvicër, për të realizuar projekte të reja. Kënga e parë titullohet "Më fal", ku njëkohësisht edhe albumin e vitit 2008 e titullon me titullin e njejtë. Në vitin 2009, Keli publikon albumin "Llokum Me Arra". Më datë 3 Qershor 2010, Keli publikon videoklipin "Gurbeti". Në vitin 2010, Keli publikon albumin "Loqka Ime". ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Vëllai i

Leutrim Beluli (Leo)

Profili

Facebook

Facebook

Fanpage

Kanali

Youtube

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare

Babo (2019)

1 Milion (2018)

Fustani (2017)

U Kall (2016)

Kuklla (2015)

Ylli Im (2014)

U Knaqem (2013)

S'muj Me Tjeter (2012)

Agallar, Pashallar (2011)

Loqka Ime (2010)


» Dërgo Një Këngë »

Pse Prej Zemres Tem Nuk Po Del
Të Dua 2019
Hajde Te Lala
Xhi Më Bone
Kuklla
Fustani
Babo, Babo
Xhan Xhan
Shtet Ne Veti
Ah Bre Bab, Ah Bre Zemer


Artistë Të Ngjashëm:

Erkan Musliu

Blerim Lutfiu (Beli)

Besnik Salihu

Besjan Gashi

Hevzi Kumanova

Driton Ajeti

Faton Rugova

Mad Lion

Valton Krasniqi

Liridon Sefa


Tags: Keli, Shkelzim Behluli, Shkelxen Behluli

Keli në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë