A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
KeepMan

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  14
BIOGRAFIA: KeepMan është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 17 Korrik 2009, KeepMan publikon videoklipin "Fire". Më datë 29 Shkurt 2012, KeepMan publikon videoklipin "Magot". Më datë 9 Gusht 2012, Zinxhirt publikon videoklipin "Nasty", në bashkëpunim me KeepMan. Më datë 17 Prill 2013, KeepMan publikon videoklipin "Homing". Më datë 7 Qershor 2013, Butch publikojnë videoklipin "Para", në bashkëpunim me Mc Kresha, KeepMan & Lyrical Son. Më datë 24 Maj 2014, KeepMan publikon videoklipin...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Profili

Twitter

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare

Specimen (2017)


» Dërgo Një Këngë »

Eagle
Shkupit
Animal
Homing
Mademoiselle
Allo
Si Te Ti
Blasphème
Smile
Fire


Artistë Të Ngjashëm:

Xhema Aka Jemayli

Danny Boy

Erson Shabani

Niku

Oran G

Agon Nimani

Rron KRZ

Bigg V

Legjenda

Ummet


Tags: Keepman

KeepMan në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë