A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Kastriot Tusha & Manjola Nallbani - Heronjet E Llapit


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

05/05/2016

2016-05-05T15:51:46

Më Shumë Nga

Manjola NallbaniKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Heronjet E Llapit" kënduar nga Kastriot Tusha & Manjola Nallbani.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Kastriot Tusha & Manjola Nallbani i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...