A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Kastriot Adushi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Kastriot Adushi është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Më datë 2 Prill 2013, Kastriot Adushi publikon videoklipin "Moj Fierake E Bukur". Më datë 9 Mars 2019, Kastriot Adushi publikon videoklipin "Allambres"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Gerti Hyka

Ledian Raboja

Tomorr Biba

Ismail Hysenj

Behar Spahiu

Nimet Sulkaj

Met Doku

Alfred Hekali

Artan Korra

Alfred Mirashi


Tags: Kastriot Adushi

Krijo Një Kartolinë