A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  239
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Maqedoni 
  • Mosha:
  • 18 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Luani ♌
BIOGRAFIA: Kanita është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Kanita Suma jeton ne Kondove (Maqedonia, Shkup). Jane 4 motra dhe 1 vella kjo eshte femija e 4-t. Familja Suma eshte nje familje e njohur ne Shkup. Kanita tregon se ne moshe shume te vogel ka filluar te kendoje, por ka ardhur nje dite qe ajo ta shprehe talentin e saj. Prinderit e saj ndjehen krenare me Kaniten. Ata thane se "kishim me shume besim te vajza jone e madhe Arberesha, por kemi gabuar. Kanita ishte ajo qe e mbante ne zemer muziken dhe t...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Pjesëmarrëse në

X Factor Albania

Faqja

Zyrtare

Profili

Twitter

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Arinda Gjoni

Eronida

Inis Neziri

Edea Demaliaj

Fatjona Kuçi

Donjeta Morina

Xhesika Polo

Klea Balukja

Rinna

Ariana


Tags: Kanita, Kanita Suma

Kanita në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë