A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Kaltrina Molliqaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  22
  • Jeton dhe vepron në :
  • Zvicër 
  • Mosha:
  • 30 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Peshorja ♎
BIOGRAFIA: Kaltrina Molliqaj është një këngëtare e njohur. Kaltrina jeton në Zürich, Switzerland. Në Qershor 2010, Kaltrina Molliqaj merr pjesë në Çelësi Muzikor 4 me këngën "Shiu Qe Bjen". Në Qershor 2011, Kaltrina Molliqaj merr pjesë në Top Fest 8 me këngën "Party". Më datë 9 Korrik 2011, Kaltrina Molliqaj publikon videoklipin "A Bon A S'bon", në bashkëpunim me Geni. Videoklipi u prodhua nga Pulla. Më datë 22 Korrik 2011, Kaltrina Molliqaj publikon videoklipin "Askush Nuk Eshte Si Ti". Vide...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Sadbere Mehmeti

Enki

Viki (Violeta Lulgjuraj)

Vjollca Robelli

Milex

Florida Meshi

Eriselda Aliaj

Zana Ahmetgjekaj

Edita Abdieski

Deniza


Tags: Kaltrina Molliqaj, Kaltrina Mulliqi

Krijo Një Kartolinë