A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.5 / Votuan:  4
  • Vendlindja:
  • Mikushnicë 
  • Mosha:
  • 25 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Kadri Mehmeti është një shkrimtar. Ai ka lindur në fshatin Mikushnicë të Skenderajt. Ka mbaruar shkollën fillore në Prekazin e Epërm,ndërsa të mesmen në Gjimnazin Hamëz Jashari në Skenderaj.Poezinë e parë e ka shkruar në vitin 2007. Studimet i ka filluar me 2012 në Prishtinë, Fakulteti Filologjisë, Dega Letërsi Shqipe,dhe ka mbaruar me sukses nivelin bachelor dhe atë të Master. Po ashtu është pjesëmarrës nëpër gazeta e revista të ndryshme ku boton poezi, prozë, ese, trajtesa f...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtareArtistë Të Ngjashëm:

Ardit Mehmetaj

Azem Deliu

Shkelqim Zeka

Endrit Mehmeti

Perparim Blakaj

Gentinikqi

Bujar Meholli

Dionis Xhafa

Matt K

Samed Hoxhaj


Tags: Kadri Mehmeti

Krijo Një Kartolinë