A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Kadri Duraku

Nuk ka akoma asnjë votë

Kadri Duraku është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore rapsodike.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Ymer Sefa

Adem Bllaca

Hasan Kçiqi

Vitor Dushi

Kastriot Seferi

Bardhec Hajdaraj

Hafir Plakiqi

Januz Mushkolaj

Bashkim Syla

Zekë Lushaj


Tags: Kadri Duraku

Krijo Një Kartolinë