A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Kabil Keça

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.3 / Votuan:  18
  • Vendlindja:
  • Gostivar 
BIOGRAFIA: Kabil Keça është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo ilahi. Në Qershor 2005, Kabil Keça merr pjesë në PoliFest 2005 me këngën "Genjeshtare". Më datë 15 Maj 2015, Kabil Keça publikon videoklipin "Th'rret Ezani". Më datë 15 Maj 2015, Kabil Keça publikon videoklipin "Malli Nenes". Më datë 6 Qershor 2015, Kabil Keça publikon videoklipin "Nata E Kadrit". Më datë 17 Qershor 2015, Kabil Keça publikon videoklipin "Ezani". Më datë 25 Qershor 2015, Kabil Keça publikon videoklipin "Një Kur'an Zoti Na ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Mevlan Kurtishi

Safet Rizaj

Nusret Kurtishi

Gazmend Hyda

Avdush Krosa

Orhan Regjepi

Sedat Beqiri

Naim Qukiqi

Amar Ismaili

Driton Salihu


Tags: Kabil Keca, Kabil Keqa, Kabil Kecaj

Kabil Keça në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë