A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Kastro (K-One)

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  68
BIOGRAFIA: Kastro (K-One) është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Kastro është një emër mjaft i talentuar nga Gjilani, këngët e të cilit pëlqehen në masë të madhe nga publiku. Ai vazhdon të jetë shumë i angazhuar edhe me koncerte e mbrëmje të ndryshme muzikore. Më datë 4 Nëntor 2018, Kastro publikon videoklipin "Aliena". Më datë 7 Dhjetor 2018, Kastro publikon videoklipin "Era" dhe është kujdesur vetë për tekstin. Kënga është një baladë hip hop dhe RnB dhe producent i saj është Liridon Rexhepi. Ana vizual...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Ish-Anëtar i grupit

Kthetrat

Kanali

Youtube

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Oran G

Danny Boy

Ummet

Legjenda

Rron KRZ

Xhema Aka Jemayli

Agon Nimani

Niku

Bigg V

Erson Shabani


Tags: K-One, K One, Kthetrat, Kastro, Kastriot Aliu

Kastro (K-One) në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë