A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  16
  • Vendlindja:
  • Suedi 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Norvegji 
  • Mosha:
  • 27 Vjeç
BIOGRAFIA: KAS është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Kastriot Preteni është i njohur gjerësisht për fansat e tij si KAS. Ai u lind ne korrik 1992 në Suedi dhe në moshën një vjeqare ka lëvizur per ne Norvegji me familjen e tij. KAS po bën një emër në muzikën hip hop për stilin e tij të ri, aftësitë lirike, dhe video të mahnitshme muzikë origjinale. KAS është i lindur të jetë në skenë. Shfaqjet e tij të gjalla janë sjellë nga fansat nga e gjithë bota, gjatë te cileve tregon shfaqjet e suksesshme n...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Kanali

Youtube

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Profili

Twitter

Shto profile

zyrtare

Mesmerizer Mixtape (2011)


» Dërgo Një Këngë »

Brave Enough
Lost In A Rhythm
Glass
Piano
Gun
Go There
Till Death Do Us Part
On Top Of The World
Lies
Hypocrisy

Autor i këngëve

Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko Më Shumë

Artistë Të Ngjashëm:

DurimKid

Sacrifice

Ace

Mr.Trimi

Merytoni

Tankilla

Alba G

Sela aka Boszman

Anonimos

Strongi


Tags: K.A.S, Kastriot Preteni, Kas

Krijo Një Kartolinë