A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Jurgen Kacani - O Kurbet Te Rente Zjarri


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

13/01/2012

2012-01-13T10:33:59


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "O Kurbet Te Rente Zjarri" kënduar nga Jurgen Kacani.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Jurgen Kacani i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin