A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Jurgen Kaçani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  136
  • Vendlindja:
  • Vlore 
  • Mosha:
  • 26 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Jurgen Kaçani është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe popullore e Shqipërisë së jugut. Jurgen Kaçani ka filluar qe ne moshe te vogel te aktivizohet ne festivalet e femijeve. Festivali i pare ka qen ne Vlore per kengen popullore, ku kryetare jurie ishte Meliha Doda dhe ai eshte vleresuar me cmimin e dyte. Me pas ka vazhduar te ndjeke te gjithe festivalet e femijeve ne Vlore dhe ne moshen 11 vjecare ka perfaqsuar qytetin e Vlores ne festivalin nderkombetar ne Shkoder ne teatrin Migjeni ku eshte vleresuar me cmimin e dyte. Ka marr pje...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Vëllai i

Mariola Kaçanit

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Lani (Street Thugs)

Alban Chela

Tidra

Blazer

Doza

Ergys Shahu

Marjust Lumci

N.D.T

Edi Kala

Leuname


Tags: Jurgen Kaçani, Jurgen Kacani

Krijo Një Kartolinë