A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Juli Cenko - Kenga Ma Cel Zemren


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

02/04/2013

2013-04-02T13:10:08


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kenga Ma Cel Zemren" kënduar nga Juli Cenko.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Juli Cenko i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...