A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Jozefin Marku

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  34
  • Vendlindja:
  • Laç 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 23 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Peshqit ♓
BIOGRAFIA: Jozefin Marku është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe popullore moderne. Ai ka një stil unik, me disa motive tradicionale që tingëllojnë perfekt. Shfaqjet unike e kanë bërë famën e tij të rritet. Ka studiuar në Liceun Artistik Jordan Misja në Tiranë. Më datë 27 Shkurt 2016, Jozefin Marku publikon videoklipin "Kur Ti Je Me Mua". Më datë 23 Prill 2016, Jozefin Marku publikon videoklipin "Baby". Më datë 28 Maj 2016, Jozefin Marku publikon videoklipin "Trendafil". Më datë 4 Gusht 2016, Jozefin Marku publikon v...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Klodian Duraku

KMC

Deklan

Glenis Dume

Desti Musta

Elsamed Senaj (Eli-G)

Alsked Rrenja

Domeniko

Xhevi

Gerard Merdani


Tags: Jozefin Marku

Krijo Një Kartolinë