A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Jonida Maliqi - Sonte  (Feat. Dj Blunt & Real 1)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  47

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

17/07/2013

2013-07-17T16:30:25

Featuring

Dj Blunt

Featuring

Real 1

Featuring

Shaolin Gang

Këngë e albumit:

"Blunt For President"

Pjesëmarrëse në

SVFM 2014


Kur ti ndihesh bosh
qielli nuk ka më erë
edhe dielli të nxehë
...?
diqka po kerkon
ndoshta nje vend te qete
te festohesh ne det si shpetim
Do t'festosh
ku njerz ka mbi 1 milion
gjen këdo
... ? je non stop

Ref:(2x)
Sonte vetem nje digjej
mundet ty te shpetoj
me muziken qe e pelqen
dhe notat e saj
qe te ndihesh i plote
ai eshte i vetmi shpetim

Degjoje si vjen
si nje arome e mire
si nje ender deshir qe e ke
ti do te kercesh
dhe ky vend te mjafton
se nje zemer ti do ta gjesh
emocion eshte pasqyrimi i mendjes sone
ti qliro se qka kaluar eshte e kote

Ref:(2x)
Sonte vetem nje digjej
mundet ty te shpetoj
me muziken qe e pelqen
dhe notat e saj
qe te ndihesh i plote
ai eshte i vetmi shpetim

...


Ky tekst u dërgua nga Aidda
Më Shumë...