A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Jonida Maliqi - Ti S'Me Meriton


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/11/2002

2002-11-01T00:00:00

Muzika & Orkestrimi:

Adrian Hila

Teksti:

Armand Trebicka

Pjesëmarrëse në

Nota Fest 2002

Pjesëmarrëse në

PoliFest 2002


ti e di, ti e di, ti e di, se me pelqen, ti e di, ti e di, ti e di, se me genjen dhe un vuaj, vuajt do te gjej.un e di, un e di, un e di se me tradheton un e di, un e di, un e di ti nuk e mendon dhe un vuaj oh sa me mungon dhe un vuaj ti sme meriton

ref: do te puthesh buzet qe smenduan kurr per ty do te shohesh erresir pa fund ne ata sy ti harroje asnje tjeter se ze vendin tim me harrove u largove e shkatrove shpirtin tim(2x)


Ky tekst u dërgua nga Hana
Më Shumë...