A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Jona Zeneli

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  107
BIOGRAFIA: Jona Zeneli është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Jona Zeneli është një këngëtare e re, e cila përveç muzikës ka ditur të tregoi se përveç këngës nuk mund t’i lë pas edhe mësimet. Ndryshe, Jona është aktive edhe në botën e moderimit ku prezanton emisionin për fëmijë “Top Hop Hiti”, në RTV 21, ndërkaq thotë se ëndërron që të jetë një këngëtare dhe moderatore e suksesshme. Përveç muzikës ajo është edhe nxënësja më e mirë e klasave të treta në shkollën fillore “Meto Bajraktari”, përderisa kohën e l...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Estela Nikoliqi

Donika Zhushi

Egzona Kryeziu

Albina Jakupi

Elvira Morina

Lirika Krasniqi

Dhurata Haliti

Dea Sabriu

Arta Grajqevci

Yllka Rexha


Tags: Jona Zeneli

Jona Zeneli në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë