A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Jona Pepkolaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7
  • Vendlindja:
  • Tiranë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 20 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Jona Pepkolaj është një këngëtare e njohur. Ajo është me origjinë nga Tropoja dhe pjesë e etiketës "Bulza Entertainment". Në vitin 2017, Jona Pepkolaj merr pjesë në The Voice of Albania 6. Më datë 24 Shkurt 2018, Jona Pepkolaj publikon videoklipin "Eyes". Muzika e këngës u punua nga vetë Jona Pepkolaj....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Pjesëmarrëse në

Voice Of Albania

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Xhejni Lito

Irsa Qosja

Desara Smakaj

Himena Ymeri

Savjana Vjerdha

Lejla Xhaferi

Anita Musliu

Edona Gjinaj

Arta Lala

Dajana


Tags: Jona Pepkolaj

Krijo Një Kartolinë