A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Jojo është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 5 Korrik 2019, Jojo publikon videoklipin "Merre Zemren"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Taunita

Katrin

Marigona Vitia

Eli Qorri

Lily N

Irida Pojani

Enkeleda Dervishi

Arjanita Shala

Jona

Jola


Tags: Jojo

Krijo Një Kartolinë