A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Jeton Murati

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Jeton Murati është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe tallava. Më datë 12 Korrik 2017, Jeton Murati publikon videoklipin "Ku Ka Shqipe Behet Shkrum". Muzika e këngës u punua nga Bimi Mustafa, teksti u shkrua nga Ejup Shabani. Më datë 14 Korrik 2018, Jeton Murati publikon videoklipin "Kuklla". Muzika e këngës u punua nga Artan Jusufi, teksti u shkrua nga Ejup Shabani. Më datë 21 Maj 2019, Jeton Murati publikon videoklipin "O Llokum"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Shkelzen Masholli

Faton Thaqi

Besnik Sinani

Luan Qallaku

Xhavit Lezi

Rrem Gjakova

Mejdi Tafaj

Besi Avdo

Granit Shala

ERO (Eroll Osmani)


Tags: Jeton Murati

Krijo Një Kartolinë