A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Jeton Cermjani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6
BIOGRAFIA: Jeton Cermjani është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Në vitin 2015, Jeton Cermjani publikon albumin "Kenge Dasmash Me Promo Band". Në vitin 2018, Jeton Cermjani publikon albumin "Live 2018"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Ali Gërguri

Sadik Uka

Lumni Tershana

Duchi

Sead Asllani

Andi Mezini

Meti (Muhamet Berbatovci)

Edmir Lika

Granit Hyseni

Naser Maqedonci


Tags: Jeton Cermjani

Krijo Një Kartolinë